ZAREJESTRUJ SIĘMasz już konto?

Przez e-mail

Gromadzone dane są niezbędne do realizacji Twojego zamówienia i śledzenia przesyłek. Dane mogą także zostać wykorzystane w ramach naszego programu walki z nadużyciami związanymi z użyciem kart płatniczych. Zgodnie z francuską ustawą dotyczącą "Informatyki i Swobód" z 6 stycznia 1978 roku, modyfikowaną w 2004 roku, masz możliwość dostępu, modyfikacji i żądania usunięcia przez Showroomprive.com dotyczących Ciebie danych. W tym celu prosimy o wysłanie uzasadnionego wniosku na adres obslugaklienta@vipsters.pl.
Ustawienia plików „cookies”
Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych partnerom Showroomprivé
Wyrażam zgodę na otrzymywanie personalizowanych ofert
Korzystam z personalizowanego doświadczenia nawigacji
Korzystam z personalizowanego serwisu reklam
Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych do doskonalenia użyteczności i ergonomii witryny

Twój wierny towarzysz shoppingu przeszedł metamorfozę! Nasze ogólne warunki sprzedaży, polityka poufności i korzystania z plików „cookies” zostały udoskonalone, by zaoferować Ci jeszcze przyjemniejsze i bardziej personalizowane doświadczenie shoppingu.

Wyrażam zgodę

,

Od tej chwili należysz do uprzywilejowanego grona członków klubu Vipsters! Korzystaj z naszej oferty artykułów prestiżowych marek do -70%. Podaj nam także swoją datę urodzin, żebyśmy mogli podarować Ci wyjątkowy prezent w dniu Twojego święta...

A w międzyczasie... Może masz ochotę na chwilę przyjemności?

Zarejestruj się

Masz możliwość dostępu, modyfikacji i żądania usunięcia przez vipsters.pl dotyczących Ciebie danych. Rejestracja na stronie vipsters.pl jest jednoznaczna ze zgodą na codzienne otrzymywanie oferty strony drogą e-mailową.